Najaarscompetitie - Teams

Onderstaand is de teamindeling weergegeven van de najaarscompetitie. Naast de klassenverdeling zijn de poulenummers van elk team te vinden. 

Alle informatie van de KNLTB over de najaars-competitie (regio Zuidwest) is hier te vinden.

Uitslagen en standen zijn hier te vinden.


 

Contactpersonen

Marjo van der Wel
Contactpersoon
010-5213174
marjovanderwel@gmail.com

Vrijdag

HD 17+ René Valkenburg
Triomf 1 René Luijendijk
Peter Velenturf
Dennis Kuiper
Ed Houweling
HD 17+ Martijn Bes
Triomf 2 Hanko Binnendijk
Egbert Giebel
Jeroen Hijdra
Brian Lexmond
Ed vd Wel
Carol de Wit
HD 17+ Boris de Veld
Triomf 3 Maurice vd Wel
Ronald vd Bulk
Peter Kennepohl
Patrick Kuijt
Roelof Kruize
Martijn Krassenburg
Pieter de Vrij
HD 17+ Ron van Bekkum
Triomf 4 Cees de Hoog
Martin Toen
Jan Karel Burggraaff
Theo van Steenbergen
HD 17+ Hans Brandsma
Triomf 5 Joost Wit
Hans vd Stap
Wim Maassen
Jeroen Volmer
Chris Kuiper
DD 17+ Annette van Dijk
Triomf 1 Linda vd Bulk
Lianne Buurman
Miranda Zweers
Ariane Kok
Yvette van Dijk
Kim van Dijk
Marianne vd Wel
DD 17+ Sylvia vd Bulk
Triomf 2 Chantal Baumann
Dian Sonneveld
Linda van Campenhout
Nanda Bakker
Marije Wielinga
Tamara Stigt
Sanne vd Ven????
DD 17+ Annelous van Wandelen
Triomf 3 Louise Scheurleer
Sandra Oostveen
Nicolette Ammerlaan
Sandra Langendoen
Rosalie Kuijt
Lieke van Gerdingen
DD 17+ Marianne Vos
Triomf 4 Anke van Dalen
Nina Velenturf
Joke Droogh
Tamara Bruinsma
Liesbeth Lans
GD 17+ Jeanette Elsenaar
Triomf 1 Brenda vd Burg
Monique Apeldoorn
Peter Hordijk
Remco Vlietsra
Eelco Jan Vlietstra
GD 17+ Anita Gelton
Triomf 2 Judith Slob
Jerry Roelen
Marcel van Kesteren
Arnold Hoekstra
GD 17+ Arianne Kooijmans
Triomf 3 Lesley van Schijndel
Caroline Bol
Ronald van Schijndel
Mark van Dorp
Tarik Fawzi
GD 17+ Eline Geuzinge
Triomf 4 Frens Geuzinge
Peter Brinkhuis
Gretha Brinkhuis
GD 17+ Sandra van Milligen
Triomf 5 Liza Grootoonk
Shirley Dofferhoff
Kees Dofferhoff
Dennis van Hattem
Lennard Boshart
GD 17+ Winifred Persoon
Triomf 6 Marvin Buitendijk
Evaline van Ingen
Job Witloks
Inge Fry
GD 17+ Nathalie van Bakel
Triomf 7 Irma Wooning
Natascha Neubert
Sjoerd Burger
Jeroen Heuvelink
Rob Franke

Zaterdag

HD 17+ Jan Josef Beerens
Triomf 1 Geert Aaltink
Didier Barré
Ron van Bergen
Goof Breeman
Aad van Dop
Nick Ooms
Joost Oudshoorn
HD 17+ Henri Jochims
Triomf 2 Rico Jochims
Marco Verbeet
Ronald Ketting
Sjoerd Burger
Ed van Kempen
Hans Knoop
DD 17+ José Wansink
Triomf 1 Manon Kleijwegt
Jeanette vd Wel
Jacqueline de Wit
Margriet Paardekooper
Marjo vd Wel
Anne-Martine vd Graaff
Marinka Wijnen
GD 17+ Chris van der Tuin
Triomf 1 Robert Loomans
Maarten Basten
Astrid Loomans
Linda Heijnekamp
Barbara de Snoo
GD 17+ Nico vd Walle
Triomf 2 Jan de Wit
Joost Oudshoorn
Caroline vd Bosch
Ingeborg Kleijer
Carmen Meiners
Paulien Siegman
GD 17+ Martijn Ouwendijk
Triomf 3 Rinus van Ruitenburg
Marcel Streefkerk
Corina van Eijk
Peta Klaassen
Veronique Karsdorp
GD 17+ Eric Iburg
Triomf 4 Jeanette bevaart
Wim Speijk
Thea Speijk
Ingeborg Neeleman
Piet Neeleman
Dames 17 + Rika van Swieten
Triomf 1 Marjolein Schimmel
Jolanda de Zeeuw
Marieke Vijverberg
Marleen vd Helder
Mirjam Oudshoorn
Gemengd 17+ Jan Wierbosch
Triomf 1 Pieter van Rijn
Ivo Zuidervaart
Ineke de Bruijn
Ingrid Koenen
Sandra vd Berg
Gemengd 17+ Ralph Verhoeks
Triomf 2 Hetty Willemsen
Joanne Verhoeks
Jolanda van Dorp
Berto Zwakkenberg
Paul Berkers
Heren 17+ John Hofstede
Triomf 1 Rob Welles
Nico Meijndert
Maurice Wijmans
Paul Minderhout
Heren 17+ Pieter de Vrij
Triomf 2 Adson Hofman
Frans vd Knaap
René van Baren
Walter Brand
Lambert Verhagen
RESERVES Wieneke Plag
Florence vd Arend
Annemieke van Kints
Nicolette van Bentum
Puck Crum
Jill Lauck

Zondag

Gemengd tm 17 Zoë Stubbe
Triomf 1 Quinten Barré
Marijn Herpst
Wessel Lexmond
Marloes vd Berg
Frida van Rosmalen
Jongens tm 14 Peter Burger
Triomf 1 Tristan Philippa
Tijn van Dorp
Niels Zevenbergen
Jeroen Hijdra
Fynn Fawzi
Jongens tm 14 Olaf vd Helder
Triomf 2 Dennis de Vogel
Jasper Kind
Koen van Oostrom
Jongens tm 17 Daan Bes
Triomf 1 Martijn Giebel
Marc vd Tuin
Lucas Vrijhof
Ruben van Aken
Meisjes tm 14 Esmee Spruyt
Triomf 1 Britt Herpst
Olivia Verspeek
Liefine Jukema
Ilvy Fawzi
Laurine Coenraadts
Meisjes tm 14 Xena Post
Triomf 2 Femke Hensens
Elise van Aken
Maud van Dinther
Isabella Bruinaars
Heren 4E en 2 D Gijs van Dorp
Triomf 1 Tijn Euser
Sem Krammer
Paul Blom
Bob Eekelaar
Tim Aaltink
HD 35+ 2E en 3D Martijn de Quartel
Triomf 1 Marcel Lagas
Dennis Meulstee
Piet Bakker
Ab Gelton
Marco Stubbe
Gert Dolk